CMCP300FG-10-01-00
Manufacturer
STI Vibration Monitoring
VIGOR # :
Description
IND. JBOX, FIBERGL. 10 BNC'S
Catalog
Boxes
DataSheet
CMCP300FG-10-01-00 PDF
Type Description
Series:CMCP300
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Junction Box
Size / Dimension:10.000" L x 8.000" W (254.00mm x 203.20mm)
Height:6.000" (152.40mm)
Area (L x W):80.0in² (516cm²)