BC-AL-061505
Description
BOX ALUM GRAY 5.91"L X 2.52"W
DataSheet
BC-AL-061505 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:5.906" L x 2.520" W (150.00mm x 64.00mm)
Height:1.811" (46.00mm)
Area (L x W):14.9in² (96cm²)