1418N4S16H8
Description
BOX S STEEL NATURAL 24"L X 16"W
DataSheet
1418N4S16H8 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:24.000" L x 16.000" W (609.60mm x 406.40mm)
Height:8.000" (203.20mm)
Area (L x W):384in² (2477cm²)