AN-1306-AB
Manufacturer
Bud Industries, Inc.
VIGOR # :
Description
BOX ALUM BLACK 6.73"L X 4.67"W
Catalog
Boxes
DataSheet
AN-1306-AB PDF
Type Description
Series:AN-A
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:6.730" L x 4.670" W (170.94mm x 118.62mm)
Height:2.170" (55.12mm)
Area (L x W):31.4in² (203cm²)
Design:Cover Included
Material:Metal, Aluminum
Color:Black
Thickness:0.130" (3.30mm)