1555EF17GY
DataSheet
1555EF17GY PDF
Type Description
Series:1555F
Container Type:Enclosure
Size / Dimension:3.550" L x 3.550" W (90.17mm x 90.17mm)
Height:1.480" (37.59mm)
Area (L x W):12.6in² (81cm²)