BC-AGP-112107
Description
BOX ABS GRAY 8.27"L X 4.33"W
DataSheet
BC-AGP-112107 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:8.268" L x 4.331" W (210.00mm x 110.00mm)
Height:2.953" (75.00mm)
Area (L x W):35.8in² (231cm²)
Color:Light Gray
Thickness:0.126" (3.20mm)