BC-AL-061503
Manufacturer
IndustrialeMart
VIGOR # :
Description
BOX ALUM GRAY 5.91"L X 2.52"W
Catalog
Boxes
DataSheet
BC-AL-061503 PDF
Type Description
Series:AE
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:5.906" L x 2.520" W (150.00mm x 64.00mm)
Height:1.339" (34.00mm)
Area (L x W):14.9in² (96cm²)