1447SD10
Description
BOX STEEL GRAY 30"L X 21.38"W
DataSheet
1447SD10 PDF
Type Description
Series:1447S
Container Type:Box
Size / Dimension:30.000" L x 21.380" W (762.00mm x 543.05mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):641in² (4135cm²)