BC-AGP-172711
Description
BOX ABS GRAY 10.63"L X 6.69"W
DataSheet
BC-AGP-172711 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:10.630" L x 6.693" W (270.00mm x 170.00mm)
Height:4.331" (110.00mm)
Area (L x W):71.1in² (459cm²)
Color:Light Gray
Thickness:0.126" (3.20mm)