ABP16800200SET
Description
BOX ALUM BLACK 7.87"L X 6.65"W
DataSheet
ABP16800200SET PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:7.874" L x 6.654" W (200.00mm x 169.00mm)
Height:3.228" (82.00mm)
Area (L x W):52.4in² (338cm²)
Design:End Panel(s)
Material:Metal, Aluminum
Color:Black
Thickness:-
Features:-
Ratings:IP65
Material Flammability Rating:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
BC-ATP-253515
BC-ATP-253515
BOX ABS CLEAR 13.78"L X 9.84"W
RP1085
RP1085
BOX ABS GRAY 4.13"L X 2.95"W
1591EFLBK
1591EFLBK
BOX ABS BLACK 7.48"L X 4.33"W
5ET 12-R
5ET 12-R
FUSE GLASS 12A 250VAC 5X20MM
NKHDMIWH
NKHDMIWH
COUPLER FEMALE TO FEMALE
ABP16800200SET
ABP16800200SET
BOX ALUM BLACK 7.87"L X 6.65"W
CABLE RCA TTL PNL 330MM