1418N4K16
Description
BOX STEEL GRAY 30"L X 24"W
DataSheet
1418N4K16 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:30.000" L x 24.000" W (762.00mm x 609.60mm)
Height:16.000" (406.40mm)
Area (L x W):720in² (4645cm²)