1447SK16
Description
BOX STEEL GRAY 48"L X 37.38"W
DataSheet
1447SK16 PDF
Type Description
Series:1447S
Container Type:Box
Size / Dimension:48.000" L x 37.380" W (1219.20mm x 949.45mm)
Height:16.000" (406.40mm)
Area (L x W):1794in² (1.157 m²)