HWST483616S16
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX S STEEL NAT 55.4"L X 36"W
Catalog
Boxes
DataSheet
HWST483616S16 PDF
Type Description
Series:Waterfall
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:55.400" L x 36.000" W (1407.16mm x 914.40mm)
Height:16.000" (406.40mm)
Area (L x W):1994in² (1.286 m²)