1555RF17GY
DataSheet
1555RF17GY PDF
Type Description
Series:1555F
Container Type:Enclosure
Size / Dimension:6.300" L x 6.300" W (160.02mm x 160.02mm)
Height:1.480" (37.59mm)
Area (L x W):39.7in² (256cm²)