1422N4SSE12F
Description
CABINET ST STEEL 12.7X60.1X72.1
DataSheet
1422N4SSE12F PDF
Part Status:Active
Container Type:-
Size / Dimension:-
Height:-
Area (L x W):-
Design:-
Material:Metal, Stainless Steel
Color:Natural
Thickness:-
Features:Dual Door, Feet
Ratings:-
Material Flammability Rating:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
1591XXEBK
1591XXEBK
BOX ABS BLACK 7.62"L X 4.47"W
EN4SD16126WGY
EN4SD16126WGY
BOX STEEL GRAY 16"L X 12"W
1590WDFLBK
1590WDFLBK
BOX ALUM BLACK 7.4"L X 4.72"W
RNCF1206DTE4R22
RNCF1206DTE4R22
RES 4.22 OHM 0.5% 1/4W 1206
46760
SCREWDRIVER HEX 6MM 10.1"