1418N4S16L10
Description
BOX S STEEL NATURAL 36"L X 24"W
DataSheet
1418N4S16L10 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:36.000" L x 24.000" W (914.40mm x 609.60mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):864in² (5574cm²)