1414SCO10
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX STEEL GRAY 16"L X 14"W
Catalog
Boxes
DataSheet
1414SCO10 PDF
Type Description
Series:1414
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:16.000" L x 14.000" W (406.40mm x 355.60mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):224in² (1445cm²)