1594CWGY
Description
BOX ABS GRAY 4.19"L X 2.6"W
DataSheet
1594CWGY PDF
Type Description
Series:1594W
Package:Bag
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.193" L x 2.598" W (106.50mm x 65.99mm)
Height:1.787" (45.39mm)
Area (L x W):10.9in² (70cm²)
Design:Cover Included
Material:Plastic, ABS
Color:Gray
Thickness:0.130" (3.30mm)