1447SC10
Description
BOX STEEL GRAY 24"L X 25.38"W
DataSheet
1447SC10 PDF
Type Description
Series:1447S
Container Type:Box
Size / Dimension:24.000" L x 25.380" W (609.60mm x 644.65mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):609in² (3929cm²)