1594BWBK
Description
BOX ABS BLACK 3.19"L X 2.21"W
DataSheet
1594BWBK PDF
Type Description
Series:1594W
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:3.189" L x 2.205" W (81.00mm x 56.00mm)
Height:1.578" (40.08mm)
Area (L x W):7.03in² (45.4cm²)
Design:Cover Included
Material:Plastic, ABS
Color:Black
Thickness:0.130" (3.30mm)