R100-122-000
Description
BOX ALUM BEIGE 7.09"L X 4.72"W
DataSheet
R100-122-000 PDF
Type Description
Series:R100
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:7.087" L x 4.724" W (180.00mm x 120.00mm)
Height:3.937" (100.00mm)
Area (L x W):33.6in² (217cm²)