ABP6000100SET
Manufacturer
Rose+Krieger
VIGOR # :
Description
BOX ALUM BLACK 3.94"L X 2.24"W
Catalog
Boxes
DataSheet
ABP6000100SET PDF
Type Description
Series:Alubos
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:3.937" L x 2.244" W (100.00mm x 57.00mm)
Height:1.260" (32.00mm)
Area (L x W):8.83in² (57.0cm²)