1418JM13
Description
BOX STEEL GRAY 36"L X 30"W
DataSheet
1418JM13 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:36.000" L x 30.000" W (914.40mm x 762.00mm)
Height:13.000" (330.20mm)
Area (L x W):1080in² (6968cm²)