1590SFBK
Description
BOX ALUM BLACK 4.34"L X 3.23"W
DataSheet
1590SFBK PDF
Type Description
Series:1590F
Container Type:Box
Size / Dimension:4.335" L x 3.232" W (110.11mm x 82.09mm)
Height:1.727" (43.87mm)
Area (L x W):14.0in² (90cm²)
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)