1590WDEBK
Description
BOX ALUM BLACK 7.88"L X 4.73"W
DataSheet
1590WDEBK PDF
Type Description
Series:1590W
Container Type:Box
Size / Dimension:7.882" L x 4.732" W (200.20mm x 120.19mm)
Height:2.531" (64.29mm)
Area (L x W):37.3in² (241cm²)
Color:Black
Thickness:0.089" (2.26mm)