ABP16000200SET
Description
BOX ALUM BLACK 7.87"L X 6.65"W
DataSheet
ABP16000200SET PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:7.874" L x 6.654" W (200.00mm x 169.00mm)
Height:2.047" (52.00mm)
Area (L x W):52.4in² (338cm²)