1418N4S16G6
Description
BOX S STEEL NATURAL 16"L X 16"W
DataSheet
1418N4S16G6 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:16.000" L x 16.000" W (406.40mm x 406.40mm)
Height:6.000" (152.40mm)
Area (L x W):256in² (1652cm²)