HWST603616S16
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX S STEEL NAT 67.4"L X 36"W
Catalog
Boxes
DataSheet
HWST603616S16 PDF
Type Description
Series:Waterfall
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:67.400" L x 36.000" W (1711.96mm x 914.40mm)
Height:16.000" (406.40mm)
Area (L x W):2426in² (1.565 m²)