1447SN4SSJ12
Description
BOX S STEEL NAT 42"L X 37.38"W
DataSheet
1447SN4SSJ12 PDF
Type Description
Series:1447SN4
Container Type:Box
Size / Dimension:42.000" L x 37.380" W (1066.80mm x 949.45mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):1570in² (1.013 m²)