1418N4SSM10
Description
BOX S STEEL NATURAL 36"L X 30"W
DataSheet
1418N4SSM10 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:36.000" L x 30.000" W (914.40mm x 762.00mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):1080in² (6968cm²)