BC-ATS-081605
Description
BOX ABS CLEAR 6.3"L X 3.15"W
DataSheet
BC-ATS-081605 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:6.299" L x 3.150" W (160.00mm x 80.00mm)
Height:2.165" (55.00mm)
Area (L x W):19.8in² (128cm²)
Features:Sealing Gasket, Wall Mount
Ratings:IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A