1418N4S16LL12
Description
BOX S STEEL NATURAL 36"L X 36"W
DataSheet
1418N4S16LL12 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:36.000" L x 36.000" W (914.40mm x 914.40mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):1296in² (8361cm²)