CMCP300SS-10-01-00
Description
IND. JBOX, STEEL 10 BNC'S
DataSheet
CMCP300SS-10-01-00 PDF
Type Description
Series:CMCP300
Container Type:Junction Box
Size / Dimension:10.000" L x 8.000" W (254.00mm x 203.20mm)
Height:6.000" (152.40mm)
Area (L x W):80.0in² (516cm²)