1455L1202BK
Description
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.06"W
DataSheet
1455L1202BK PDF
Type Description
Series:1455
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.724" L x 4.055" W (120.00mm x 103.00mm)
Height:1.201" (30.51mm)
Area (L x W):19.2in² (124cm²)
Design:End Panel(s)
Material:Metal, Aluminum; Plastic
Color:Black
Thickness:0.060" (1.52mm)