HWST363016S16
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX S STEEL NAT 43.4"L X 3"W
Catalog
Boxes
DataSheet
HWST363016S16 PDF
Type Description
Series:Waterfall
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:43.400" L x 30.000" W (1102.36mm x 762.00mm)
Height:16.000" (406.40mm)
Area (L x W):1302in² (8400cm²)