1447SN4L12
Description
BOX STEEL GRAY 60"L X 37.38"W
DataSheet
1447SN4L12 PDF
Type Description
Series:1447SN4
Container Type:Box
Size / Dimension:60.000" L x 37.380" W (1524.00mm x 949.45mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):2243in² (1.447 m²)