1455T1201
Description
BOX ALUM NATURAL 4.72"LX6.5"W
DataSheet
1455T1201 PDF
Type Description
Series:1455
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.724" L x 6.496" W (120.00mm x 165.00mm)
Height:-
Area (L x W):30.7in² (198cm²)
Design:End Panel(s)
Material:Metal, Aluminum
Color:Natural
Thickness:0.060" (1.52mm)