BC-CTS-101007
Description
BOX PC CLEAR 3.94"L X 3.94"W
DataSheet
BC-CTS-101007 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:3.937" L x 3.937" W (100.00mm x 100.00mm)
Height:2.953" (75.00mm)
Area (L x W):15.5in² (100cm²)
Ratings:IP66, IP67, NEMA 4X,6, UL 508A