1418N4S16E10
Description
BOX S STEEL NATURAL 24"L X 20"W
DataSheet
1418N4S16E10 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:24.000" L x 20.000" W (609.60mm x 508.00mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):480in² (3097cm²)