1553WBGY
Description
BOX ABS GRAY 4.62"L X 3.11"W
Catalog
Boxes
DataSheet
1553WBGY PDF
Type Description
Series:1553W
Package:Bulk
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.615" L x 3.109" W (117.22mm x 78.97mm)
Height:0.984" (25.00mm)
Area (L x W):14.4in² (93cm²)
Design:Hand Held, Split Sides and End Panel(s)
Material:Plastic, ABS
Color:Gray
Thickness:0.118" (3.00mm)