1418N4S16B6
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX S STEEL NATURAL 16"L X 12"W
Catalog
Boxes
DataSheet
1418N4S16B6 PDF
Type Description
Series:1418
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:16.000" L x 12.000" W (406.40mm x 304.80mm)
Height:6.000" (152.40mm)
Area (L x W):192in² (1239cm²)