EXN-23352-GD
Description
BOX ALUM BLK/GLD 5.08"L X 2.71"W
DataSheet
EXN-23352-GD PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:5.079" L x 2.705" W (129.00mm x 68.70mm)
Height:1.386" (35.20mm)
Area (L x W):13.6in² (88cm²)
Design:End Panel(s)
Material:Metal, Aluminum
Color:Black, Gold
Thickness:0.091" (2.30mm)