1447SA10
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX STEEL GRAY 20"L X 21.38"W
Catalog
Boxes
DataSheet
1447SA10 PDF
Type Description
Series:1447S
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:20.000" L x 21.380" W (508.00mm x 543.05mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):428in² (2761cm²)