1418N4S16B8
Description
BOX S STEEL NATURAL 16"L X 12"W
DataSheet
1418N4S16B8 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:16.000" L x 12.000" W (406.40mm x 304.80mm)
Height:8.000" (203.20mm)
Area (L x W):192in² (1239cm²)