1590WQBK
Description
BOX ALUM BLACK 4.72"L X 4.72"W
DataSheet
1590WQBK PDF
Type Description
Series:1590W
Package:Bag
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:4.724" L x 4.724" W (120.00mm x 119.99mm)
Height:1.339" (34.00mm)
Area (L x W):22.3in² (144cm²)
Design:Cover Included
Material:Metal, Aluminum
Color:Black
Thickness:0.098" (2.49mm)