1590BFBK
Description
BOX ALUM BLACK 4.41"L X 2.38"W
DataSheet
1590BFBK PDF
Type Description
Series:1590F
Container Type:Box
Size / Dimension:4.409" L x 2.382" W (111.99mm x 60.50mm)
Height:1.280" (32.51mm)
Area (L x W):10.4in² (67cm²)
Color:Black
Thickness:0.080" (2.03mm)