1418N4ALE10
Description
BOX ALUMINUM NAT 24"L X 20"W
DataSheet
1418N4ALE10 PDF
Container Type:Box
Size / Dimension:24.000" L x 20.000" W (609.60mm x 508.00mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):480in² (3097cm²)
Design:Hinged Door, Lid
Material:Metal, Aluminum
Color:Natural
Thickness:0.100" (2.54mm)