1418LL12
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
BOX STEEL GRAY 36"L X 36"W
Catalog
Boxes
DataSheet
1418LL12 PDF
Type Description
Series:1418
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Box
Size / Dimension:36.000" L x 36.000" W (914.40mm x 914.40mm)
Height:12.000" (304.80mm)
Area (L x W):1296in² (8361cm²)