1447SB10
Description
BOX STEEL GRAY 24"L X 21.38"W
DataSheet
1447SB10 PDF
Type Description
Series:1447S
Container Type:Box
Size / Dimension:24.000" L x 21.380" W (609.60mm x 543.05mm)
Height:10.000" (254.00mm)
Area (L x W):513in² (3310cm²)