HLP8U31BK
Manufacturer
Hammond Manufacturing
VIGOR # :
Description
8U LOW PROFILE WALL MOUNT CABINE
Catalog
Boxes
DataSheet
HLP8U31BK PDF
Type Description
Series:HLP
Package:Box
Part Status:Active
Container Type:Cabinet
Size / Dimension:20.000" L x 30.000" W (508.00mm x 762.00mm)
Height:31.000" (787.40mm)